ROYAX
je zavedená společnost zabývající se výrobou zdravotnických zařízení, zejména záchranných zdravotnických zařízení v EMS. Společnost vstoupila na trh s cílem oslovit odbornou veřejnost prostřednictvím vysoce kvalitních produktů s využitím nových materiálů, výrobních technologií, služeb a zákaznicky orientovaného přístupu.

Naše mise

Specializujeme se na výrobu nouzových nosítek pomocí lehkých a vysoce pevných materiálů, velmi snadno použitelných dlah a imobilizérů a lékařských kufříků a souprav, které jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na vysokou kvalitu, odolnost a rychlý přístup ke všem lékařským nástrojům . Při prezentaci špičkových technologií, materiálů a inteligentního designu ROYAX spolupracuje s předními výzkumnými a vývojovými institucemi se sídlem v Evropské unii. ROYAX je nezávislá soukromá společnost s interním posláním pracovat v úzké spolupráci se zákazníky a oficiálními distributory po celém světě.

Naše historie
ROYAX byl založen v roce 2010 v Praze v České republice, kde se nachází její ústředí. Centrum společnosti v Dubaji ve Spojených arabských emirátech řídí a vede její provoz na Středním východě a v severní Africe.

Naše hodnoty
Přístup orientovaný na zákazníka a spolupráce s předními výzkumnými a vývojovými institucemi v EU jsou pilíři ROYAX, díky nimž je tato společnost vaším vhodným dodavatelem zdravotnického vybavení.